Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj752
W tym tygodniuW tym tygodniu6488
W tym miesiącuW tym miesiącu29794
WszystkiechWszystkiech457603
US

Uwaga!!!

5 czerwca 2015 r. (piątek) Biblioteka Główna oraz filie czynne w godz. 8.00-15.00.

 

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do korzystania z usług pozostałych placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej informuje, że najkorzystniejszą ofertę na zadanie „Zakup wraz z sukcesywną dostawą materiałów bibliotecznych — książki, wydawnictwa i audiobooki (nowości oraz wznowienia), w roku 2015 dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej ul. Kościuszki 25„ spośród 3 ważnych ofert zaproponowała firma: 

Czytaj więcej...

1 czerwca(poniedziałek) Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Jarmark Bajek i Baśni. Impreza odbędzie się w miejscu nietypowym dla biblioteki, bo przy wejściu do Parku Hallera, trwać będzie w godzinachod 11.00 – 18.30.

Jarmark rozpocznie pochód baśniowych postaci, w którym uczestniczyć będą dzieci z dąbrowskich przedszkoli. Na uczestników imprezy czeka ogrom atrakcji, m.in.: animacje i zabawy ruchowe z Time4event oraz Fundacją „Dr Clown”, warsztaty (plastyczne i rytmiczne)prowadzone przezAnnę Deboń z O!PA iNatalię Talarek, gry literackie, wspólneczytanie.  

Czytaj więcej...

W sobotę, 6 czerwca 2015, w Dąbrowie Górniczej w Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicy Kościuszki 25 odbędzie się WIELKA PRZEDWAKACYJNA WYMIANA KSIĄŻKOWA. Zapraszamy w godzinach 11:00 - 14:00. Jeśli macie książki, do których już nie wrócicie, wymieńcie na coś innego. Wymienić można książki wydane w latach 2000-2015.
Organizatorami wymiany są: Śląscy Blogerzy Książkowi oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej.
Przyjdź i wymień! Znajdź coś dla siebie! Obowiązuje zasada: ile przynosisz – tyle wynosisz! Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

W piątek 15 maja 2015 r. odbyła się gala najaktywniejszych czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Podczas uroczystego wieczoru wyłoniono „Czytelnika Roku 2014”.

Czytaj więcej...

Więcej ≫

BIBLIOTEKA JEST UCZESTNIKIEM W PROJEKCIE MIEJSKIEJ SIECI SZEROKOPASMOWEJ

©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej