Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj783
W tym tygodniuW tym tygodniu783
W tym miesiącuW tym miesiącu17878
WszystkiechWszystkiech218687
US

Uwaga!!!

Z powodu remontu Filia nr 1 będzie nieczynna od 1 września do 14 listopada ...więcej...

Błędy, byki i chochliki... Spróbuj wyłapać je wszystkie podczas II Dyktanda Dąbrowskiego pod hasłem „Walka z bykami, czyli ortograficzna corrida”. Zabawa z ortografią rozpocznie się 18 października br. o godz. 11.00 w Bibliotece Głównej dąbrowskiej MBP (ul. T. Kościuszki 25).

Czytaj więcej...

Dąbrowska biblioteka zaprasza do wypożyczania nowych książek oraz korzystania z nowych urządzeń w Filii nr 18 MBP (ul. Legionów Polskich 131a). Środki finansowe pozyskane dzięki głosom mieszkańców, w ramach I edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego, zostały zgodnie z projektem przeznaczone na zakup książek i wyposażenia dla Filii nr 18 Miejskiej Biblioteki Publicznej – Mydlice Południowe.

Czytaj więcej...

W najbliższą sobotę, 13 września, uczestnicy imprez plenerowych w Gołonogu i Strzemieszycach Wielkich będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez dąbrowską bibliotekę. Zapraszamy do stoiska MBP!

Czytaj więcej...

 

Już 9 września o godz. 17.00 w sali audiowizualnej dąbrowskiej Biblioteki Głównej odbędzie się wykład pn. „Pułapki na drodze do innych ludzi”, który poprowadzi dr hab. Katarzyna Popiołek – psycholog z wieloletnim doświadczeniem i dziekan Wydziału Zamiejscowego SWPS w Katowicach.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej otrzymała 61 000 zł dofinansowania w ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek. Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Czytaj więcej...

Więcej ≫
©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej