Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj644
W tym tygodniuW tym tygodniu6267
W tym miesiącuW tym miesiącu28307
WszystkiechWszystkiech397913
US

Uwaga!!!

Informujemy, że w dniach od 23 do 26 marca 2015 r. Filia nr 10 MBP, ul. Zwycięstwa 91 będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów. W tym okresie nie będzie można dokonać zwrotu książek wypożyczonych z z tej filii. Terminy zwrotów zbiorów w tym okresie będą przedłużone.

 

  Informujemy również, że 27 marca 2015 r. (piątek) Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży oraz Czytelnia w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) będą czynne do godziny 14.00, a Filia nr 18 (ul. Legionów Polskich 131 a) w tym dniu będzie nieczynna.

 4 kwietnia 2015 r. (Wielka Sobota) i 2 maja 2015 r. (sobota) Biblioteka Główna będzie nieczynna.

5 czerwca 2015 r. (piątek) Biblioteka Główna czynna w godz. 8.00-15.00.

 

 Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do korzystania z usług pozostałych placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Po kilkumiesięcznej przerwie powracamy z nowymi propozycjami interesujących spotkań i warsztatów!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty prawne organizowane w ramach Europejskiego Programu Prawnego Prof. Adama Gierka.

 Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 marca (czwartek) o godz. 16.00 w dąbrowskiej Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25); kolejne zaplanowano na 9 i 23 kwietnia. Zajęcia poprowadzi mgr Radosław Gliwiński. Zakres poruszanych zagadnień obejmie tematy dotyczące m.in. prawa europejskiego, prawa instytucji unijnych i możliwości składania skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

 

 Wstęp wolny. 

Wszystkich amatorów muzycznych brzmień zapraszamy do udziału w IV Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Sing Up Festival! 
 
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy biegle władają językiem angielskim i czerpią radość ze śpiewania. Udział w projekcie stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swojego talentu i kreatywności. Osobom nieśmiałym pozwala nabrać ogłady scenicznej, zaś najzdolniejszym wokalistom toruje drogę do występów estradowych.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Czytam w podróży… Herberta”, której celem jest upowszechnienie spuścizny twórczej znanego poety i zachęcenie społeczeństwa do czytania jego twórczości.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu SOS dla rodziców. Do udziału zachęcamy nie tylko pełnoetatowe mamy i babcie, ale także kobiety aktywne zawodowo i te, które poszukują wymarzonej pracy!

Spotkanie pod hasłem „Zainwestuj w siebie!” odbędzie się 17 marca o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej (ul. Kościuszki 25). W programie nie zabraknie praktycznych wskazówek nt. relacji międzyludzkich, finansów, kariery zawodowej czy motywacji, które można przekuć w osobiste powodzenie. 

Czytaj więcej...

Więcej ≫

BIBLIOTEKA JEST UCZESTNIKIEM W PROJEKCIE MIEJSKIEJ SIECI SZEROKOPASMOWEJ

©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej