Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj872
W tym tygodniuW tym tygodniu2926
W tym miesiącuW tym miesiącu24761
WszystkiechWszystkiech277599
US

Uwaga!!!

13 grudnia, 27 grudnia, 3 stycznia (soboty) oraz 24 grudnia (Wigilia), 31 grudnia (Sylwester) Biblioteka Główna będzie nieczynna.
 
24 grudnia oraz 31 grudnia filie biblioteczne będą nieczynne.
 
2 stycznia 2015 r. (piątek) Biblioteka Główna i filie MBP
czynne w godzinach 8.00-15.00

I.Miejska Biblioteka Publiczna  w Dąbrowie Górniczej zaprasza potencjalnych Dostawców do złożenia ofert na zadanie pn.:

Czytaj więcej...

Przybierają kształt wielobarwnej kuli lub serca… Bywają pomarańczowe, truskawkowe, karmelowe, z gumą do żucia lub słodkim nadzieniem. Każdy z nas posiada ulubiony rodzaj tego smakołyku, który przywodzi na myśl beztroskie czasy dzieciństwa i niekończącej się zabawy… Mowa oczywiście o lizakach!

27 listopada obchodzimy święto tych niepozornych słodyczy, które zawojowały świat, podbijając serca ludzi w każdym wieku! Z tej właśnie okazji Biblioteka Główna dąbrowskiej MBP przygotowała dla swoich czytelników wiele niespodzianek nawiązujących do obchodów Międzynarodowego Dnia Lizania Lizaków.

Czytaj więcej...

Wielbicieli muzycznych brzmień zapraszamy na kolejną odsłonę Bookstage’u! Już 27 listopada w godz. 17.00-22.00 Bibliotekę Główną (ul. T. Kościuszki 25) na nowo wypełnią rytmiczne dźwięki. Gościem specjalnym spotkania będzie TSG ACOUSTIC TRIO - grupa muzyków, którzy grają własne kompozycje, ale nie stronią też od przebojów popowo-rockowych w oryginalnych, jazzowych aranżacjach, wśród których znajdują się utwory takich zespołów i wykonawców jak: Sting, U2, The Beatles, Stevie Wonder, Ray Charles, The Blues Brothers czy Tony Bennett.  

Czytaj więcej...

28 listopada w godz. 9.00-13.00 sala audiowizualna dąbrowskiej Biblioteki Głównej zamieni się w przestrzeń teatralną, a wszystko za sprawą VII Regionalnego Przeglądu Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych.

Przedsięwzięcie organizowane przez dąbrowską MBP i I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej ma na celu wspomaganie rozwoju umiejętności językowych młodzieży poprzez prezentacje w formie interpretacji scenicznych.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza przedszkola oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z Dąbrowy Górniczej do udziału w konkursie plastycznym pt. „Laurka dla św. Mikołaja.” Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych, dowolną techniką, w formacie nie większym niż A3.

Czytaj więcej...

Więcej ≫
©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej