Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj833
W tym tygodniuW tym tygodniu2718
W tym miesiącuW tym miesiącu19154
WszystkiechWszystkiech245451
US

Uwaga!!!

Z powodu remontu Filia nr 1 będzie nieczynna od 1 września do 14 listopada ...więcej...
28 października dąbrowską książnicę odwiedzi Joanna Szczepkowska – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, pisarka i felietonistka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali audiowizualnej dąbrowskiej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Czytaj więcej...

Gorąco zachęcamy wszystkich, którym los porzuconych zwierząt nie jest obojętny, do przyłączenia się do akcji „Pełna miska dla schroniska”. Zbliża się zima, okres szczególnie ciężki dla samotnych czworonogów, nie zapomnij o nich! .

Czytaj więcej...

Dąbrowska biblioteka zaprasza wszystkie chętne osoby w wieku 50+ do udziału w warsztatach ze skutecznego komunikowania się pn. „Poznaj siebie”.
 
Zajęcia odbędą się w terminie 23-24 października w godz. 9.00-13.00 w sali narad Biblioteki Głównej (ul. Kościuszki 25). 

Czytaj więcej...

W sobotę, 18 października w dąbrowskiej Bibliotece Głównej odbyła się druga edycja Dyktanda Dąbrowskiego pod hasłem „Walka z bykami, czyli ortograficzna corrida”. Do niezwykłych zmagań z ortografią przystąpiło 57 osób.

Czytaj więcej...

Dąbrowska biblioteka zaprasza wszystkich chętnych wykonawców na kolejne jam sessions, które odbędą się 23 października i 27 listopada. Muzyczne improwizacje rozpoczną się o godz. 17.00 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Otwarta scena muzyczna jest doskonałą okazją do integracji lokalnego środowiska muzycznego. Wspólne eksperymenty muzyczne umożliwiają uczestnikom Bookstage’u zaprezentowanie swojej twórczości oraz wymianę doświadczeń i muzycznych inspiracji.

Czytaj więcej...

Więcej ≫
©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej