Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj39
W tym tygodniuW tym tygodniu5598
W tym miesiącuW tym miesiącu6630
WszystkiechWszystkiech376236
UNKNOWN

Uwaga!!!

Informujemy, że w dniach od 9 do 16 marca 2015 r. Filia nr 3 MBP w Dąbrowie Górniczej, ul. Wybickiego 3 a, a w dniach od 23 do 26 marca 2015 r. Filia nr 10 MBP, ul. Zwycięstwa 91 będą nieczynne z powodu inwentaryzacji zbiorów. W tym okresie nie będzie można dokonać zwrotu książek wypożyczonych z z tych filii. Terminy zwrotów zbiorów w tym okresie będą przedłużone.

 

  Informujemy również, że 27 marca 2015 r. (piątek) Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży oraz Czytelnia w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) będą czynne do godziny 14.00, a Filia nr 18 (ul. Legionów Polskich 131 a) w tym dniu będzie nieczynna.

 4 kwietnia 2015 r. (Wielka Sobota) i 2 maja 2015 r. (sobota) Biblioteka Główna będzie nieczynna.

5 czerwca 2015 r. (piątek) Biblioteka Główna czynna w godz. 8.00-15.00.

 

 Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do korzystania z usług pozostałych placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Dąbrowska biblioteka co miesiąc organizuje spotkania w ramach Klubu Ciekawych Świata. Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę z zakresu psychologii czy socjologii, bądź zapoznać się z ciekawostkami ze świata nauki i kultury.

Czytaj więcej...

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dąbrowska biblioteka przygotowała niecodzienną niespodziankę dla pań w każdym wieku!

W najbliższy piątek (6 marca) panowie reprezentujący Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej zagoszczą na ulicach naszego miasta, by uprzyjemnić kobietom oczekiwanie na autobus, wyjście na zakupy czy spacer z czworonogiem. 

Czytaj więcej...

Dlamiłośników nauki, pasjonatów podróży i aromatycznych kultur, obserwatorów gwiazd i poszukujących życia w kosmosie, zakorzenionych w tradycji i historii, literatów amatorów i dla wszystkich tych, dla których nauka jest czymś więcej niż tylko książkową wiedzą, organizowany jest już po raz jedenasty Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej, którego głównymi organizatorami są Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej i Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej...

2 marca o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej odbył się wernisaż wystawy obrazów haftowanych autorstwa Zofii Cencek. Artystka jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego. Spotkaniu towarzyszyła recytacja autorskich wierszy oraz oprawa muzyczna w wykonaniu Marty Gabryś i Rafała Kozieła. 

Czytaj więcej...

Komitet Organizacyjny Zbiórki Publicznej przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej z siedzibą przy ul. T. Kościuszki 25 w Dąbrowie Górniczej informuje, że podczas zbiórki publicznej przeprowadzonej w okresie 01.03.2014 – 10.02.2015 zebrano kwotę 660 zł.

Czytaj więcej...

Więcej ≫

BIBLIOTEKA JEST UCZESTNIKIEM W PROJEKCIE MIEJSKIEJ SIECI SZEROKOPASMOWEJ

©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej