Nowości w bibliotece
Polecamy

Licznik odwiedzin
DzisiajDzisiaj52
W tym tygodniuW tym tygodniu5058
W tym miesiącuW tym miesiącu21494
WszystkiechWszystkiech247791
US

Uwaga!!!

Z powodu remontu Filia nr 1 będzie nieczynna od 1 września do 14 listopada ...więcej...

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej zaprasza dąbrowskich Seniorów na konferencję szkoleniową pn. „Świadomy i Bezpieczny na Drodze”. Konferencja i zajęcia praktyczne odbędą się w czwartek, 30 października 2014 r. o 11.00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Dąbrowie Górniczej (ul. Tysiąclecia 56). 

Czytaj więcej...

22 października czytelnicy dąbrowskiej książnicy mieli okazję spotkać się z Olgą Bończyk – aktorką teatralną i filmową, wokalistką, szerszej publiczności znaną z roli Edyty Kuszyńskiej - anestezjolog w serialu TVP 2 „Na dobre i na złe”.

Czytaj więcej...

Inscenizacje w języku Szekspira, Goethego czy Moliera. W piątek, 28 listopada, sala audiowizualna dąbrowskiej Biblioteki Głównej zamieni się w przestrzeń teatralną...

Czytaj więcej...

28 października dąbrowską książnicę odwiedzi Joanna Szczepkowska – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, pisarka i felietonistka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali audiowizualnej dąbrowskiej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Czytaj więcej...

Gorąco zachęcamy wszystkich, którym los porzuconych zwierząt nie jest obojętny, do przyłączenia się do akcji „Pełna miska dla schroniska”. Zbliża się zima, okres szczególnie ciężki dla samotnych czworonogów, nie zapomnij o nich! .

Czytaj więcej...

Więcej ≫
©2012 Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej