Joomla Extensions powered by Joobi
23 luty 2016

W ramach obchodów kolejnej rocznicy Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" uczniowie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej zapraszają na koncert zespołu "Forteca", który odbędzie się w Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej 18 marca o godzinie 18:00, a także na  występ uczniów Zespołu Happy Choir Skłodowska i towarzyszącej temu wystawie zdjęć z filmu "Pilecki" Kamila Wędzicha.

Wydarzenie jest częścią realizowanego przez uczniów liceum projektu Obywatele Planety A Stowarzyszenia Mocni Razem, który ma na celu przybliżenie młodemu pokoleniu najlepszych wartości patriotycznych.

Wstęp wolny – wejście jedynie z rezerwacją na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczba miejsc ograniczona).