Joomla Extensions powered by Joobi
08 styczeń 2018

Drodzy Państwo!

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia na konkurs literacki
„Świąteczne zda(e)rzenie” ??
Musimy przyznać, iż postawili Państwo przed nami nie lada wyzwanie: ocenienie ponad 120 prac nie było łatwym zadaniem!

W związku z pracami osób w różnym wieku prace oceniono w dwóch kategoriach: osoby niepełnoletnie (do 18 roku życia) i dorośli.

?W kategorii do 18 lat:

miejsce: Franciszek Wyra l. 12 (Szkoła Podstawowa nr 6 w Orzeszu – Zawiści) za „Płatki śniegu”
 miejsce ex aequo: Natalia Miąsko l. 9 (Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie) za „ Przemądrzała choinka”
miejsce ex aequo: Małgorzata Goźdź – Roszkowska l. 13 (Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim) za „(Nie)zwykłe Święta”
️miejsce: Marcin Wiśniewski l.13 za „Świąteczne zda(e)rzenie”

Wyróżnienia:

Daria Myszk: (Zespół Kształcenia i Wychowania w Gołubiu) za: „ Magiczny sen”
Marta Myszka l.14 (Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim) za: „Anioł”
Jan Potaśniczak l.12 (Szkoła Podstawowa w Sobótce) za: „Świąteczne zda(e)rzenie”

Jury konkursu bardzo chciało nagrodzić również opowiadanie „Spotkanie z Franciszkiem”, lecz praca ta nie spełniła wymogów formalnych tj. opowiadanie nie zawierało wszystkich słów i wyrażeń wskazanych w Regulaminie konkursu.

?Kategoria: dorośli

miejsce: Katarzyna Kępińska za: „Świąteczne zda(e)rzenie”
 miejsce: Katarzyna Dela za: „Świąteczne zda(e)rzenie – Oskar i magia Świąt Bożego Narodzenia”
miejsce: Przemysław Kędzior za: „Północ po poranku”

Wyróżnienie: Janina Szymczyk „Melania i Yeti”.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach! :)

Odwiedzin w tygodniu: 20270