Joomla Extensions powered by Joobi

Od 4 stycznia 2016 r. obowiązuje nowy regulamin korzystania ze zbiorów, zasobów i usług Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej

Informujemy, że w dniach od 2 do 8 lutego 2016 r. Filia nr 18 MBP Dąbrowa Górnicza, ul Legionów Polskich 131 a, będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów.

Filia nr 9 (Strzemieszyce Małe, ul. Główna 61) będzie nieczynna w dniach 16-19 lutego 2016 r. Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że w dniach od 02 do 08 marca 2016 r. Filia nr 1 MBP Dąbrowa Górnicza, ul Wojska Polskiego 43, będzie nieczynna

Katalog umożliwia wyszukiwanie książek z informacją o ich lokalizacjii dostępności, rezerwowanie i prolongowanie już wypożyczonych zbiorów oraz zamawianie pozycji poza godzinami otwarcia Biblioteki

Sprawdź co nowego słychać w dąbrowskiej bibliotece. Tutaj znajdziesz m.in. zapowiedzi i relacje z organizowanych imprez

Zajrzyj do kalendarza i sprawdź aktualny plan spotkań, zajęć i wydarzeń kulturalnych

Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych czytelników. Tutaj każda grupa wiekowa znajdzie coś dla siebie

Przeczytaj on-line gazetę i dowiedz się jak zamówić reklamę w naszym czasopiśmie

Zobacz, kto w ostatnich latach odwiedził dąbrowską bibliotekę, a z kim możesz spotkać się w najbliższym czasie

Nowości w bibliotece

Bajki rozebrane Bez siebie nie przetrwamy Przedrzezniacz country

Psychoterapeutka Katarzyna Miller wraz z dziennikarką Tatianą Cichocką „rozbierają” znane wszystkim w naszej kulturze baśnie, tak by odnaleźć w nich treści i znaczenia aktualne dzisiaj.

Miller, Katarzyna

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze.

Todd, Anna

Przedrzeźniacz
W umierającym świecie, w którym ludzie są odurzeni narkotykami i pogrążeni w elektronicznej błogości, gdzie nie ma sztuki, literatury i nie rodzą się dzieci, gdzie niektórzy wolą dokonać samospalenia niż dalej żyć, Spofforth jest najdoskonalszą maszyną, jaką kiedykolwiek stworzono.

Tevis, Walter S.

Country
Stephanie przez lata trwała u boku mężczyzny, który ją zdradził. Jego niespodziewana śmierć odebrała jej jednak szansę na wybaczenie dawnych krzywd. Zagubiona i rozgoryczona, wyrusza do Las Vegas, by przemyśleć swoje życie.

Steel, Danielle

Aktualne projekty