26 wrzesień 2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej przyłączyła się do akcji „Paczka literacka” organizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Do akcji zaproszono biblioteki publiczne z całej Polski wraz z filiami. Każda z bibliotek mogła zamówić maksymalnie cztery paczki (pakiety) książek Wydawnictwa Agora, dla maksymalnie czterech placówek, tj. do biblioteki głównej oraz filii bibliotecznych. Dąbrowskiej bibliotece udało się znaleźć w gronie 1200 placówek, do których powędrowały 4 pakiety zawierające po 21 książek i dwa audiobooki.

W najbliższym czasie czytelnicy Biblioteki Głównej (ul. Kościuszki 25) oraz Filii nr 4 (ul. Reymonta 14), Filii nr 8 (ul. Warszawska 77) i Filii nr 20 (ul. Topolowa 32) będą mogli skorzystać z zawartości „Paczki literackiej”. Poniżej prezentujemy listę książek i audiobooków, które już niebawem zasilą zbiory Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Lista książek