18 styczeń 2019

Dziękujemy za udział w kolejnej edycji naszego konkursu "Świąteczne zda(e)rzenie". Już po raz kolejny konkurs zyskał wymiar ogólnopolski - otrzymaliśmy 99 prac z najdalszych zakątków Polski, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Ocena tylku prac nie była łatwa. Przy wielu opowiadaniach nachodziły nas różne refleksje, wzruszaliśmy się, ale również śmialiśmy po pachy! Udało nam się jednak podołać temu niełatwemu (i naprawdę niewdzięcznemu!) zadaniu.

W związku z pracami osób w różnym wieku prace oceniono w trzech kategoriach: 8-11 lat, 12-15 lat oraz 16+.

Wyniki:

W kategorii 8-11 lat:

miejsce: Nina Matyskiewicz „Każdy może zostać świętym Mikołajem” (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drużbicach)
 miejsce ex aequo: Adrianna Prokop „Świąteczne zda(e)rzenie” (Zespół Przedszkolno Szkolny w Kluczewsku)
miejsce ex aequo: Ida Kolano „Świąteczne zda(e)rzenie” (Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach)
️miejsce ex aequo: Julia Sobczyk „Świąteczne zda(e)rzenie” (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Polakowskiego w Strzyżowicach)

️miejsce ex aequo: Nina Zapora „Świąteczny wybuch” (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Sarnowie)

Wyróżnienia:

Maja Warchlewska „Świąteczne zda(e)rzenie” (Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu)

W kategorii 12-15 latt:

miejsce ex aequo:: Marta Myszka „Świąteczne zda(e)rzenie” (III Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim)

miejsce ex aequo:: Maciej Serżysko „Zderzenie dwóch światów”
 miejsce ex aequo: Emilia Iwaniec „Czworaczki w  akcji”
miejsce ex aequo: Aleksandra Iwańska „Liter z książki zagubienie przez malutkie świąteczne nieporozumienie”
️miejsce ex aequo: Justyna Szymańska „Wigilia Bożego narodzenia w stadninie”+

️miejsce ex aequo: Paweł Zatorski „Magia świąt” (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie)

Wyróżnienia:

Zuzanna Rutkowska  „Świąteczne zda(e)rzenie" (Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu)
Piotr Siedlecki „Jak Mikołaj uratował święta” (Szkoła Podstawowa nr 6 w Oławie)

Kategoria: 16+

miejsce: Maja Swoboda „Święta na sznurkach”
 miejsce: Aneta Błyszczek „O elfach, które nie posłuchały Mikołaja”
miejsce: Natalia Wiencławska „Świąteczne zda(e)rzenie”

Wyróżnienie: Janina Szymczyk„Świąteczne zda(e)rzenie”

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

Nagrody prześlemy pocztą! :)