Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
11 kwiecień 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza we wtorek, 16 kwietnia o godz. 17:00, na spotkanie z Patrykiem Osieleńcem, w trakcie którego prezentowana będzie jego najnowsza książka „Oko Cordoby”. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Patryk Osieleniec – 20-latek, mieszkający we Włodawie, który od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie. Prywatnie zajmuje się pisaniem opowiadań o tematyce sensacyjnej. Dzięki talentowi i konsekwencji oraz pomocy organizacji wspierających osoby z niepełnosprawnością udało się mu wydać książki „Gra” i „Oko Cordoby”. Mimo ograniczeń jakie stawia przed nim codzienność jest zawsze pełen nadziei i optymizmu oraz nigdy się nie poddaje. W promocji książek pomaga mu m. in. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym NEURON z Dąbrowy Górniczej.

Spotkanie autorskie Patryk Osieleniec

 

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 728
Odwiedzin w tygodniu: 728
Odwiedzin w miesiącu: 3187
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3403863