11 kwiecień 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza we wtorek, 16 kwietnia o godz. 17:00, na spotkanie z Patrykiem Osieleńcem, w trakcie którego prezentowana będzie jego najnowsza książka „Oko Cordoby”. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Patryk Osieleniec – 20-latek, mieszkający we Włodawie, który od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie. Prywatnie zajmuje się pisaniem opowiadań o tematyce sensacyjnej. Dzięki talentowi i konsekwencji oraz pomocy organizacji wspierających osoby z niepełnosprawnością udało się mu wydać książki „Gra” i „Oko Cordoby”. Mimo ograniczeń jakie stawia przed nim codzienność jest zawsze pełen nadziei i optymizmu oraz nigdy się nie poddaje. W promocji książek pomaga mu m. in. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym NEURON z Dąbrowy Górniczej.

Spotkanie autorskie Patryk Osieleniec