30 kwiecień 2019

"Niepodległa bez barier - od morza do Tatr" to wystawa, która gościć będzie w naszej Galerii Klubowej przez cały maj. 🖼

➡️Odwiedzający wystawę będą mogli zobaczyć prace wykonane w technikach takich, jak rysunek, grafika, tkanina, aplikacja, fotografia, malarstwo, witraż oraz rzeźba kameralna i płaskorzeźba.

👨👩‍Autorami prac są uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Domów Pomocy Społecznej, tworzący pod kierunkiem i przy wsparciu terapeutów. Artyści w swojej twórczości nawiązali do hasła przewodniego konkursu "Niepodległa bez barier - od morza do Tatr".

Prace plastyczne przedstawiają ojczyznę wolną, w tym wolną od jakichkolwiek ograniczeń. Ta przeszywająca tęsknota twórców z niepełnosprawnościami może stanowić dla osób pełnosprawnych, niezwykłą inspirację do zwalczania w ich życiu wszelkich barier.

Niepodległa bez barier od morza do tatr