14 maj 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Sentymentalna podróż. Moje dzieciństwo w Dąbrowie Górniczej”.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie, które związane jest z dzieciństwem w Dąbrowie Górniczej. Jeden uczestnik może przesłać jedno zdjęcie.

Zdjęcia w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Sentymentalna podróż – konkurs”.

Zdjęcia można dostarczyć także bezpośrednio do Działu Marketingu (Biblioteka Główna, ul. T. Kościuszki 25) w godz. 8:00-16:00.

Na fotografie czekamy do 31 maja włącznie.

Dziesięć najciekawszych zdjęć zostanie częścią scenografii spektaklu „Kartoteka”, który przygotowywany jest we współpracy z Grzegorzem Kwasem, aktorem Teatru Zagłębia, w ramach zajęć teatralnych organizowanych w dąbrowskiej książnicy. Ponadto, autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody książkowe.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!

plakat konkurs zdjecie z dziecinstwa 3