Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
09 wrzesień 2019

Już po raz czwarty został ogłoszony Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat nowatorskie rozwiązania, innowacje lub działania wyróżniające na tle konkurencji, a przy tym prowadziły swoje działania przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie i promocję najbardziej innowacyjnych oraz wnoszących nieprzeciętny wkład w rozwój miasta przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Jak co roku, laureatów poznamy w listopadzie podczas Gali Przedsiębiorczości, organizowanej  w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Logo KOG jpg

Ubiegłorocznymi Laureatami zostali:

– mikro przedsiębiorstwo – Armadillos – Karol Grzesica

– małe przedsiębiorstwo – Musiał Group Radosław Musiał

– średnie przedsiębiorstwo – PPUH Dolomit Kopalnia „Ząbkowice” S.A.

Nagrodę Specjalną otrzymała Huta Bankowa Sp. z o.o.

Organizatorem Konkursu jest Gmina Dąbrowa Górnicza, a Partnerami Merytorycznymi Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Formularze zgłoszeniowe (skan dokumentacji konkursowej podpisanej przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy) należy przesłać do 25 września br. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji oraz Regulamin Konkursu na portalu gospodarczym Dąbrowy Górniczej http://dabrowa-gornicza.com/konkurs-o-nagrode-gospodarcza-im-karola-adamieckiego-3/ 

Kapitule Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego przewodniczy Marcin Bazylak, Prezydent Miasta. W skład Kapituły weszły następujące osoby reprezentujące różne środowiska współpracujące z przedsiębiorcami powołane Zarządzeniem Nr 496.2019 Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej z dnia 23.07.2019r.

 – prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej,

– Janusz Dramski, Manager Business Link oddział Katowice,

– Przemysław Grzywa, Dyrektor Generalny Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców Yes for Europe,

– Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii,

– Karol Kohlbrenner, Starszy Cechu, Cech Rzemiosł Różnych w Dąbrowie Górniczej,

– Łukasz Kolber, Dyrektor Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej,

– dr Marcin Komańda, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach,

– Mateusz Maik – Członek Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru,

– Mateusz Rykała, Wiceprezes Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Podstrefy Sosnowiecko-Dąbrowskiej,

– Jacek Uroda, Właściciel firmy  JACO.PRO,

– Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 876
Odwiedzin w tygodniu: 876
Odwiedzin w miesiącu: 21286
Odwiedzin w zeszłym roku: 48280
Wszystkie: 3219168