17 wrzesień 2019

DobraNocka to kolejna propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej dla młodych czytelników, którzy chcą spędzić niezwykłą noc w dąbrowskiej książnicy!

Podczas zaplanowanej na 4 października imprezy najmłodsi przeniosą się do świata wierszy Jana Brzechwy, który zostanie okraszony dużą dawką kreatywnych aktywności.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy być czytelnikiem biblioteki (posiadać aktywną kartę biblioteczną). Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat.

Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się 19 września (czwartek), od godz. 8:00. Aby zapisać dziecko, należy zadzwonić pod nr tel. 32 639 03 01 i podać dane uczestnika: imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz numer karty bibliotecznej. Liczba miejsc ograniczona!

Rodzice są zobowiązani do dostarczenia do Działu Marketingu zgody na udział dziecka w imprezie do dnia 30.09. Zgody można pobrać poniżej lub wypełnić w Dziale Marketingu (Biblioteka Główna).

Zgoda do pobrania: KLIK

DobraNocka ma charakter całonocny - oznacza to, iż po szeregu aktywności (warsztatów, spektakli, pokazów) dzieci zostają w bibliotece na noc i odpływają w krainę snów pomiędzy bibliotecznymi regałami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji: tel. 32 639 03 01

Dobranocka 2019 plakat