A- A A+
tło
19 grudzień 2019

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczną się w naszym województwie już 13 stycznia i potrwają dwa tygodnie. Z tej okazji Biblioteka Główna i siedemnaście filii na terenie całego miasta przygotowały moc atrakcji dla dzieci i młodzieży, którzy zimową przerwę od nauki spędzają w mieście.

Hasłem tegorocznej Akcji Zima w bibliotece są „Ferie z bohaterami”. Na uczestników zimowych warsztatów czekać więc będą spotkania z niezwykłymi postaciami literackimi, śmiałkami ze znanych i lubianych gier, a także herosami prosto ze szklanego ekranu! Szeroki wachlarz tematyczny spotkań (m.in. plastycznych, edukacyjnych, ruchowych) sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a nuda stanie się obcym pojęciem!

 Wszystkie warsztaty są bezpłatne, a wstęp na większość jest wolny. Zapisy na poszczególne zajęcia rozpoczną się już 2 stycznia od godz. 8:00 pod numerem telefonu wybranej placówki. 

Harmonogram:

Tydzień I

Tydzień II

 

ferie 2020

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 375
Odwiedzin w tygodniu: 1292
Odwiedzin w miesiącu: 13980
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4193641