Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

05 listopad 2020

W Galerii Klubowej Biblioteki Głównej do końca roku można oglądać wystawę "Jasnowidze 3", udostępnioną przez Wydawnictwo Dwie Siostry.

Wystawa jest zwieńczeniem trzeciej edycji międzynarodowego konkursu dla ilustratorów "Jasnowidze" organizowanego przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Konkurs ma na celu odkrywanie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienia na polskim rynku wydawniczym. Pokonkursowa wystawa złożona jest z nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz wybranych 40 najlepszych projektów. Prezentuje ona przekrój najróżniejszych stylów, pomysłów i wizji artystycznych, które układają się w bogatą i inspirującą konstelację.

Jasnowidze 3