01 październik 2015

14 października (środa) o godz. 17.00 Filię nr 18 dąbrowskiej MBP (ul. Legionów Polskich 131 a) odwiedzą Maria Ulatowska - autorka bestsellerowych powieści obyczajowych i Jacek Skowroński - twórca wielu opowiadań i powieści sensacyjno-kryminalnych.
Ona lubi wyzwania, a on niczego się nie boi, więc postanowili wspólnie stworzyć powieść kryminalną. Rezultatem ich pracy jest książka „Autorka”. Podczas spotkania
z dąbrowskimi czytelnikami będą promować kolejne wspólne dzieło – powieść „Pokój dla artysty”, historię o pasji, miłości i... duchach przeszłości, które raz obudzone, nie pozwalają
o sobie zapomnieć.
Spotkanie z pisarzami zostanie zrealizowane dzięki środkom pozyskanym w ramach II edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego (dzielnica Mydlice Południowe).
Zachęcamy do udziału w spotkaniu, które będzie okazją do nabycia książek i zdobycia pamiątkowego wpisu. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach akcji „2015 Rok Promocji Czytelnictwa – Zaczytana Dąbrowa”. Wstęp wolny.