14 październik 2015

15 października o godz. 17.00 dąbrowską bibliotekę odwiedzi Szymon Hołownia - dziennikarz i publicysta, współpracuje z telewizją TVN. Publikuje na portalu Stacja7.pl. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Dziennikarskiej Nagrody „Ślad”. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo.

Autor książek: „Kościół dla średnio zaawansowanych”, „Tabletki z krzyżykiem”, „Ludzie na walizkach”, „Monopol na zbawienie”, „Bóg. Życie i twórczość”. Nowe historie”, „Bóg, kasa i rock’n’roll” wspólnie z Marcinem Prokopem, „Last minute. 24h chrześcijaństwa na świecie”, „Niebo dla średnio zaawansowanych” wspólnie z Grzegorzem Strzelczykiem, „Wszystko w porządku. Układamy sobie życie wspólnie” z Marcinem Prokopem, „Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe”.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu, które będzie okazją do nabycia książek i zdobycia pamiątkowego wpisu.

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood, realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej, Pałac Kultury Zagłębia i Muzeum Miejskie „Sztygarka” przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Wstęp wolny.