15 październik 2015

Hubert Meyer i Sasza Załuska – pierwsi książkowi profilerzy w polskiej literaturze kryminalnej – szturmem wkroczyli na półki księgarń i bibliotek, a Katarzyna Bonda stała się jedną z najbardziej popularnych autorek kryminałów. Bonda zbrodnie opisuje nie tylko fikcyjne – wraz z komisarzem Bogdanem Lachem napisała książki dokumentalne „Zbrodnia niedoskonała” i „Polskie morderczynie”. Tworzenia tekstów uczy też innych – jest założycielką szkoły pisania.

Prozaiczka, dokumentalistka, dziennikarka oraz scenarzystka – Katarzyna Bonda – odwiedzi dąbrowska bibliotekę 23 października (piątek). Spotkanie z autorką odbędzie się w Filii nr 18 (ul. Legionów Polskich 131 a) o godz. 17.00.

Wydarzenie zostanie zrealizowane dzięki środkom pozyskanym w ramach II edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego (dzielnica Mydlice Południowe).
Zachęcamy do udziału w spotkaniu, które będzie okazją do nabycia książek i zdobycia pamiątkowego wpisu. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach akcji „2015 Rok Promocji Czytelnictwa – Zaczytana Dąbrowa”. Wstęp wolny.