Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

17 listopad 2016

6 grudnia o godz. 17:00 zapraszamy na mikołajkową imprezę dla najmłodszych.

Wydarzenie będzie składało się z dwóch części.

Pierwsza, to spektakl Teatru TAK – „Co się stało z Mikołajem?”. Składający się z sześciu scenek - skeczy spektakl kabaretowo-muzyczny przeplatany będzie zabawnymi piosenkami, które okraszone zostaną tańcami animacyjnymi. Warto podkreślić, że spektakl jest interaktywny. Dzięki tej specyfice dzieci mogą czynnie w nim uczestniczyć – prowadzić dialog z postaciami, rozwiązywać zagadki, tańczyć podczas piosenek.Zwarta akcja całego spektaklu pozwala skoncentrować uwagę nawet najmłodszych dzieci.

Oprócz widowiska odbędą się również animacje i rozdawanie prezentów przez św. Mikołaja.

Prezenty dla dzieci należy dostarczyć do 1.12.2016 r.

Zainteresowani rodzice proszeni są o kontakt z Działem Marketingu (tel. 32 639 03 01).