A- A A+
tło
26 maj 2015
logo pd
 
 
„Przegląd Dąbrowski” to bezpłatna gazeta lokalna wydawana na terenie Dąbrowy Górniczej. Pełna kolorystyka, nakład 45 tys. egzemplarzyKolportaż obejmuje teren całej Dąbrowy Górniczej. Czasopismo dociera do dużej liczby odbiorców indywidualnych.
 
Zasady umieszczania reklam  w  „Przeglądzie Dąbrowskim ” wydawanym przez  Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej
 
  • O konkretnym usytuowaniu reklamy na stronie decyduje zleceniobiorca.
  • Reklamy redaguje się z gotowych materiałów przekazanych przez zleceniodawcę, materiały reklamowe przyjmowane są w formie CDR – czcionki zamienione na krzywe albo w formie tiff oraz JPG lub w innej formie uzgodnionej ze zleceniobiorcą.
  • Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za treść przekazanych reklam i ogłoszeń.
  • Treść reklam ani ich forma nie może naruszać obowiązującego prawa, zasad współżycia społecznego, ustalonych zwyczajów oraz  wszelkich norm etycznych.
  • Zleceniodawca zobowiązuje się do uregulowania wszystkich należności związanych z emisją reklamy na podstawie rachunku wystawionego przez zleceniobiorcę.
  • Reklamy do emisji przyjmuje się na podstawie pisemnego zlecenia wg załączonego wzoru zamówienia i zgodnie z przyjętym cennikiem reklam.

 

..::Pobierz cennik reklam i formularz zgłoszeniowy::..

 

Przegląd on-line

 na stronie: na stronie:
 Logo wersja podstawowa  logo


Kontakt:

Przegląd Dąbrowski
ul. Kościuszki 25
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 639 03 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 407
Odwiedzin w tygodniu: 1324
Odwiedzin w miesiącu: 14012
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4193673